Zamiatarka Dulevo przekazana do Zarządu Dróg Powiatowych w Lubartowie!

16 grudnia 2020


Co łączy wieżę Eiffla, Plac św. Piotra i Lubartów?


We wszystkich tych miejscach pracują zamiatarki DULEVO!

Te włoskie maszyny to kolejne zaawansowane rozwiązanie w ofercie maszyn komunalnych GRAVIT. Jedna z nich została właśnie przekazana do naszego Klienta - Zarządu Dróg Powiatowych w Lubartowie. Pokaz i uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się przed siedzibą Starostwa Powiatowego.
O zakupie nowego sprzętu do zamiatania ZDP myślał już od dawna. W samym tylko Lubartowie ma do sprzątania 25 km dróg. Ogłoszony został ptrzetarg na zakup zamiatarki, wygrała go właśnie nasza firma. Dostarczony sprzęt to pojazd, który jest w stanie usuwać chwasty z poboczy i chodników, z czym inne zamiatarki sobie nie radzą. 

DULEVO serii 6000 wyróżnia się spośród innych maszyn swoją kompaktową budową. Dzięki odejściu od popularnego modelu montowania zamiatarki na ramie samochodu ciężarowego, uzyskano przestrzeń którą wykorzystano na montaż elementów odpowiedzialnych za mechaniczny transport nieczystości do zbiornika. Mimo, że zewnętrzne wymiary maszyny są zdecydowanie mniejsze od tych montowanych na samochodach ciężarowych, to parametry najbardziej istotne przy sprzątaniu, przemawiają na korzyść maszyn DULEVO.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że tak nowoczesny sprzęt jeszcze przed świętami zacznie dbać o czystość w naszym regionie.

 

_____________________________________
Masz pytania odnośnie zamiatarek DULEVO?
Skontaktuj się z naszym Specjalistą:

Paweł Pawlak
tel. 505 077 757
e-mail: pawel.pawlak@gravit.pl

https://gravit.pl/pl/profesjonalna-zamiatarka-komunalna-dulevo-serii-3000-i-6000