Aktualności

Nowość! PIERWSZY W POLSCE nadciśnieniowy siewnik punktowy HORSCH Maestro RX 12.45

1 czerwca 2021


Polecamy Wam kolejne SPRAWDZONE ROZWIĄZANIE dla rolnictwa.
Nasz Klient jako pierwszy w Polsce został właścicielem siewnika punktowego Horsch Maestro RX. W tym wyjątkowym zestawie pracuje również zbiornik frontalny Partner 1600 FT.
Sprawdzamy dla Was, jak pracuje ten niepowtarzalny sprzęt. 
Nie możecie tego przegapić!

 

Czytaj więcej

Nie przegap - siewniki HORSCH Versa 3KR i Express 3TD w super cenie!

17 maja 2021


Tylko teraz! Limitowana Oferta Specjalna na siewniki HORSCH. Siewnik mechaniczny z broną aktywną HORSCH Versa 3 KR już od 35 500 EURO netto. Siewnik pneumatyczny z broną talerzową HORSCH Express 3 TD już od 36 500 EURO netto. Gwarancja 2 lata. Sprawdź szczegóły!

 

Czytaj więcej

Maszyny zielonkowe KUHN

15 kwietnia 2021


Szeroka gama maszyn zielonkowych KUHN pozwala na dobór odpowiedniego sprzętu do każdego gospodarstwa. Przy konstruowaniu kosiarek dyskowych, przetrząsaczy, czy zgrabiarek szczególny nacisk został położony na to, aby jakość paszy była jak najwyższa, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie ilości stosowanych koncentratów i związane z tym wydatki.

 

Czytaj więcej

Porównanie siewników zbożowych HORSCH Pronto, Express i Focus

15 marca 2021


Połączyliśmy siły GRAVIT & HORSCH i wspólnie porównujemy dla Was najpopularniejsze siewniki pneumatyczne HORSCH, które dzięki swym unikalnym cechom są jednymi z najchętniej wybieranych przez nowoczesnych rolników.

Postaramy się przybliżyć Wam ich najważniejsze parametry oraz doradzić, w jakich zastosowaniach i w jakich warunkach najlepiej się sprawdzą.
Zapraszamy!

 

Czytaj więcej

Nowa gama przyczep rolniczych CARGO już w naszej ofercie!

25 lutego 2021

 

Marka CARGO została stworzona przez europejską sieć PROMODIS.

Z początkiem 2021 roku w Polsce dostępna jest wyjątkowa seria przyczep CARGO - zarówno jednoosiowych, jak i dwuosiowych o ładownościach od 3,5 do 10 t.

Są to maszyny dedykowane do transportu materiałów w rolnictwie i działalności komunalnej. Mocna rama, zaczep typu V, obrotnica kulowa czy osie czołowych światowych producentów - to tylko niektóre argumenty, które przemawiają za tym sprzętem.

 

Czytaj więcej