Aktualności

Kultywator do płytkiej i głębokiej uprawy — przegląd maszyn w GRAVIT!

2 kwietnia 2024


Współczesne rolnictwo podąża za zmianami technologicznymi i korzysta z nowoczesnych oraz zaawansowanych maszyn usprawniających codzienną pracę. Wśród często używanego sprzętu znajdują się m.in. kultywatory umożliwiające płytką i głęboką uprawę ziemi. Odkryj możliwości tego typu wyposażenia i sprawdź, które modele najlepiej sprawdzą się w czynnościach, jakie wykonuje się w gospodarstwach rolnych.

 

Czytaj więcej

Minikoparka Yanmar z kabiną

1 marca 2024


Minikoparka Yanmar to wszechstronny produkt, który znakomicie sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz możliwości operowania w trudno dostępnych miejscach, minikoparka doskonale sprawdzi się zarówno na placu budowy, w ogrodzie czy podczas prac infrastrukturalnych.

 

Czytaj więcej

John Deere – koszty utrzymania. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

2 stycznia 2024


John Deere to marka, która cieszy się renomą na całym świecie. Oferuje profesjonalne maszyny rolnicze – ciągniki, a także kombajny. Decydując się na ich zakup, należy liczyć się ze sporym wydatkiem i stałymi kosztami wynikającymi z utrzymania sprzętu. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć na ten temat. Poznaj alternatywne rozwiązania dla zakupu nowych maszyn i dowiedz się, dlaczego warto je wybrać.

 

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

22 grudnia 2023


Drodzy Klienci i Przyjaciele!

 

Po intensywnym roku 2023, czas na chwilę oddechu i refleksji.

Dziękujemy Wam za wspólną podróż przez miniony rok, pełen wyzwań i sukcesów. Mimo licznych trudnych sytuacji, razem stworzyliśmy fantastyczną historię!

Teraz, gdy zbliża się rok 2024, życzymy Wam, aby był pełen nowych przygód, uśmiechów i zrealizowanych planów. Niech spełni Wszystkie Wasze marzenia i pomysły!

Życzymy Wam fantastycznych Świąt i szampańskiego Sylwestra! Do zobaczenia w Nowym Roku!

Czytaj więcej

Yanmar – jak wygląda oferta japońskiego producenta silników diesla i sprzętu budowlanego?

6 listopada 2023

 
Yanmar to popularna azjatycka firma zajmująca się produkcją koparek, ładowarek, traktorów i innych maszyn rolniczych oraz budowlanych. W swojej ofercie ma szeroki wybór urządzeń, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w Polsce. Co warto wiedzieć o tej marce?

 

Czytaj więcej