Aktualności

Maszyny zielonkowe KUHN

30 marca 2021


Szeroka gama maszyn zielonkowych KUHN pozwala na dobór odpowiedniego sprzętu do każdego gospodarstwa. Przy konstruowaniu kosiarek dyskowych, przetrząsaczy, czy zgrabiarek szczególny nacisk został położony na to, aby jakość paszy była jak najwyższa, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie ilości stosowanych koncentratów i związane z tym wydatki.

 

Czytaj więcej

Porównanie siewników zbożowych HORSCH Pronto, Express i Focus

15 marca 2021


Połączyliśmy siły GRAVIT & HORSCH i wspólnie porównujemy dla Was najpopularniejsze siewniki pneumatyczne HORSCH, które dzięki swym unikalnym cechom są jednymi z najchętniej wybieranych przez nowoczesnych rolników.

Postaramy się przybliżyć Wam ich najważniejsze parametry oraz doradzić, w jakich zastosowaniach i w jakich warunkach najlepiej się sprawdzą.
Zapraszamy!

 

Czytaj więcej

Nowa gama przyczep rolniczych CARGO już w naszej ofercie!

25 lutego 2021

 

Marka CARGO została stworzona przez europejską sieć PROMODIS.

Z początkiem 2021 roku w Polsce dostępna jest wyjątkowa seria przyczep CARGO - zarówno jednoosiowych, jak i dwuosiowych o ładownościach od 3,5 do 10 t.

Są to maszyny dedykowane do transportu materiałów w rolnictwie i działalności komunalnej. Mocna rama, zaczep typu V, obrotnica kulowa czy osie czołowych światowych producentów - to tylko niektóre argumenty, które przemawiają za tym sprzętem.

 

Czytaj więcej

Sprawdź dlaczego wynajem traktorków do odśnieżania się opłaca

17 lutego 2021


Kolejny rok z rzędu firma AG-COMPLEX wynajęła w GRAVIT Rental flotę ciągników, których zadaniem jest odśnieżanie Warszawy.
Każdy z traktorków dysponuje mocą 24 KM i wyposażony jest w pług, zamiatarkę tylną oraz kabinę. Gabaryty i masa ciągnika pozwalają na wydajne odśnieżanie terenów miejskich, takich jak chodniki, skwerki i parkingi.

 

Czytaj więcej

Limitowana edycja ładowarek Manitou NewAg

1 lutego 2021


Ekskluzywna, o niepowtarzalnym sportowym wyglądzie, jedyna taka na rynku…
Ładowarka teleskopowa Manitou z najnowszej limitowanej edycji może być Twoja! Do wyboru dajemy Ci 2 modele: MLT 737-130 PS+ i MLT 741-140 V+ z serii NewAg.

 

Czytaj więcej