Aktualności

GRAVIT nowym dealerem prestiżowej marki Yanmar!

27 września 2023


Dla wielu z Was YANMAR to synonim doskonałych silników montowanych w najbardziej renomowanych maszynach na całym świecie. To japoński potentat z ponad stuletnią historią, który odgrywa kluczową rolę w rozwoju maszyn budowlanych i rolniczych.

 

 

Czytaj więcej

Mikrofiltracja oleju - czy się opłaca?

4 września 2023


Mikrofiltracja oleju to proces wykorzystywany przez właścicieli maszyn w celu zachowania ich konstrukcji w odpowiednim stanie przez dłuższy czas. Na czym polega takie rozwiązanie? Czy jego zastosowanie rzeczywiście pozwala na przedłużenie żywotności sprzętu?

 

Czytaj więcej

Miniciągnik KUBOTA EK1-261 – dlaczego warto wybrać ten model?

11 sierpnia 2023


Miniciągniki to maszyny, które cechuje przede wszystkim duża wszechstronność zastosowania. Wykorzystują je mniejsze i większe gospodarstwa. Służą także w pracach komunalnych. Ich kompaktowa, jak na tego typu maszyny konstrukcja sprawdza się wszędzie tam, gdzie standardowe pojazdy nie mogłyby wjechać. Sprawdź, czym charakteryzuje się nowy miniciągnik KUBOTA EK1-261 i odkryj, dlaczego warto w niego zainwestować.

 

Czytaj więcej

Kup przyczepę CARGO lub Wielton z dotacją z WPR!

2 sierpnia 2023


Chcesz rozwijać swoje gospodarstwo rolnicze? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Teraz możesz zakupić przyczepę CARGO lub Wielton i skorzystać z dotacji z WPR, która pokrywa nawet do 85% kosztów kwalifikowanych.

 

Czytaj więcej

Dyżur żniwny w GRAVIT!

31 lipca 2023

 

Zaopatrzyliśmy się w kilkadziesiąt tysięcy pozycji na magazynie!
Możesz je zamówić on-line, bez wychodzenia z maszyny, z wysyłką w 24h, stacjonarnie w naszych oddziałach, lub telefonicznie!

 

Czytaj więcej