Wydarzenia

 
Wystawa AGRO SHOW 2019 19 września 2019 - 22 września 2019


AGRO SHOW to największa rolnicza wystawa plenerową w Europie. To miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Ale nie tylko. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

Czytaj więcej
Wystawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych w ODR Sitno 6 lipca 2019 - 7 lipca 2019

XXXIII Wystawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych przed nami.
W tym roku impreza odbędzie się w terminie: 06.07 – 07.07 na terenach wystawowych w Sitnie.

 

Mimo upływającego czasu i zmieniającej się rzeczywistości, nie zmienia się jedno: Wasza praca musi zostać wykonana jak należy.

Wiemy, że każda dobra decyzja odnośnie wyboru maszyn oznacza rozwój. Dlatego podczas tegorocznej Wystawy w Sitnie zaprezentujemy specjalnie wybrane dla Was rozwiązania i najlepsze marki w naszym portfolio.

Czytaj więcej
Jubileusz 30-lecia GRAVIT 16 czerwca 2019


Jubileusz 30-lecia naszej firmy
 stał się wyjątkową okazją do spotkania naszych Klientów, partnerów biznesowych oraz całego zespołu GRAVIT.

Kilkaset osób zebrało się w hali Targów Lublin, gdzie w rodzinnej atmosferze, przy licznych atrakcjach świętowaliśmy nasz Jubileusz.

Dziękujemy za każde miłe słowo, liczne gratulacje oraz chwile wzruszeń :)

Czytaj więcej
Wystawa AGROTECH KIELCE 2019 15 marca 2019 - 17 marca 2019

 

Zacznij sezon na dobre z liderem targów techniki rolniczej.

Mimo upływającego czasu i zmienijącej się rzeczywistości, nie zmienia się jedno: Wasza praca musi zostać wykonana jak należy. GRAVIT wie, każda dobra decyzja odnośnie wyboru maszyn oznacza rozwójDlatego nie może Was zabraknąć podczas tegorocznej edycji targów AGROTECH  w Kielcach...

 

Czytaj więcej