Profesjonalna zamiatarka komunalna Dulevo Serii 3000 i 6000

_______

Zamiatarki DULEVO serii 3000 i 6000 przedstawiają zupełnie inny wymiar zamiatania. Budowa maszyny umożliwia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na sprzątanie w systemie mechaniczno-podciśnieniowym.

  • W odróżnieniu od konwencjonalnych zamiatarek drogowych (działających w systemie podciśnieniowym) maszyny DULEVO posiadają szereg rozwiązań, dzięki którym samo zamiatanie jest szybsze, dokładniejsze i bardziej precyzyjne, o aspektach ekologicznych nie wspominając (zamiatarki spełniają najbardziej surowe normy czystości potwierdzone certyfikatami TÜV oraz DNV).

  • DULEVO serii 3000/6000 wyróżniają się spośród innych maszyn swoją kompaktową budową. Dzięki odejściu od popularnego modelu montowania zamiatarki na ramie samochodu ciężarowego, uzyskano przestrzeń którą wykorzystano na montaż elementów odpowiedzialnych za mechaniczny transport nieczystości do zbiornika. Mimo, że zewnętrzne wymiary maszyny są zdecydowanie mniejsze od tych montowanych na samochodach ciężarowych, to parametry najbardziej istotne przy sprzątaniu, przemawiają na korzyść maszyn DULEVO.

Aby poznać zasadę i możliwość zamiatarek DULEVO zachęcamy do obejrzenia poniższych filmów.


Tu możecie zobaczyć  możliwości pracy zamiarki, przy różnych typach nawierzchni i warunkach pracy.

Zobaczcie, na jakiej zasadzie działają zamiatarki serii 3000 i 6000 

 

________________________________

Masz pytania odnośnie zamiatarek DULEVO?
Skontaktuj się z naszym Specjalistą:

Paweł Pawlak 
tel. 505 077 757 
e-mail: pawel.pawlak@gravit.pl