Profesjonalne zamiatarki komunalne Dulevo_______

Dulevo International to wiodący producent zamiatarek ulicznych i przemysłowych.

Firma powstała w 1975 roku rozpoczynając produkcję zamiatarek i maszyn czyszczących. Obecnie DULEVO to ceniony producent zamiatarek, który wyróżnia się ciągłym dążeniem do wprowadzania coraz lepszych rozwiązań w zakresie budowy maszyn. Dzięki ciągłym badaniom nowych rozwiązań i wprowadzaniu innowacji, zamiatarki Dulevo są prestiżowymi i niedoścignionymi maszynami wśród zamiatarek komunalnych.


Dulevo ogromną wagę przykłada do szeroko rozumianej ekologii. Dbałość o środowisko to nie tylko ekologiczne silniki, ale także szeroko rozumiana dbałość o środowisko w zakresie ocieplenia globalnego, obniżania emisji hałasu, ale także ograniczenia zanieczyszczenia powietrza.
Dzieki zastosowanym rozwiązaniom zamiatarki Dulevo podczas pracy spełniają najbardziej rygorystyczne normy, skutecznie ograniczając emisję do powietrza szkodliwych, nawet tych najdrobniejszych pyłów.


Dulevo w swojej ofercie posiada dwie linie maszyn sprzątających – zamiatarki indoorowe, czyli przeznaczone do zamiatania wewnątrz obiektów oraz zamiatarki outdoorowe, czyli te które przeznaczone są do prac na zewnątrz.


Wybierz model DULEVO, który zagwarantuje Ci skuteczne wykonanie pracy: 

 

 
DULEVO 
Seria 850

  • Najmniejsza z linii zamiatarek komunalnych.
  • Jest maszyną dedykowaną do sprzątania chodników, skwerów i terenów miejskich. 
  • Zamiatarkę cechuje niska i wąska budowa, dzięki czemu jest w stanie wjechać w miejsca trudno dostępne (przejścia, parkingi podziemne, miejskie chodniki, ciasne uliczki, strefy dla pieszych, ścieżki rowerowe).


    Dowiedz się więcej >>
 


DULEVO 
Seria 3000 i 6000

  • Budowa maszyny umożliwia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na sprzątanie w systemie mechaniczno-podciśnieniowym
  • Dzięki odejściu od popularnego modelu montowania zamiatarki na ramie samochodu ciężarowego, uzyskano przestrzeń którą wykorzystano na montaż elementów odpowiedzialnych za mechaniczny transport nieczystości do zbiornika.    Dowiedz się więcej >> 

 

 

 

__________________________

Skontaktuj się z naszym Specjalistą, 
wspólnie dobierzemy sprawdzone rozwiązanie dla potrzeb Twojego biznesu:


Paweł Pawlak 
tel. 505 077 757 
e-mail: pawel.pawlak@gravit.pl