Serwis online

 
Wybierz interesującą Cię usługę serwisową. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przedstawi ofertę i umówi termin spotkania.
 

Zgłoszenie do serwisu

rozwiń

w zakresie opisanym poniżej przez GRAVIT Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Lublinie (Administrator), zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

rozwiń

dostępną tutaj.

rozwiń

(w tym materiałów marketingowych) kierowanej do mnie za pomocą poczty tradycyjnej.

rozwiń

(w tym materiałów marketingowych) kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej na wskazany przeze mnie adres, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 ze zm.).

rozwiń

dla celów marketingu bezpośredniego kierowanego do mnie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 ze zm.).