Zaczynamy przedłużony BLACK FRIDAY!

24 listopada 2021


W dniach 25-29 listopada złap rabat do -28% w naszym sklepie internetowym: www.sklep.gravit.pl

Spiesz się, najlepsze okazje szybko znikają!

 
 PILARKA HUSQVARNA 550XP II

 


Mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o dużym przyspieszeniu i doskonałej wydajności cięcia. Przeznaczona głównie do pracy w trzebieżach i drzewostanach średniej klasy wieku. Idealna maszyna do okrzeswania i prac pielęgnacyjnych. Wąska konstrukcja i szereg innowacyjnych rozwiązań zapewniają wydajną, niezawodną i komfortową obsługę.

 

SPRAWDŹ!


 
CIĄGNIK JEDNOOSIOWY GRILLO G-85D


Model Grillo G 85d to wydajny i solidny ciągnik jednoosiowy, który przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Ciągnik ten charakteryzuje się szeroką gamą dostępnych narzędzi, czterobiegową skrzynią (dwa do przodu i dwa do tyłu), obrotową kierownicą z regulacją wysokości i systemem antywibracyjnym, kilkoma wariantami silnikowymi (diesel / benzyna) oraz blokadą mechanizmu różnicowego, która zapewnia doskonałe możliwości trakcyjne nawet w trudnych warunkach.

 

SPRAWDŹ!Zbiornik do przewozu paliw FORTIS BOX 400Wykonany jest z wzmocnionego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa.

Konstrukcja zbiornika została zaprojektowana tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas przewożenia paliwa.

 

SPRAWDŹ!


 
MYJKA CIŚNIENIOWA, SPALINOWA
WASPPER W2100HACzyszczenie za pomocą myjki wysokociśnieniowej Waspper W2100HA jest łatwe i przyjemne. Ta myjka wysokociśnieniowa o maksymalnym ciśnieniu 2100 PSI/145 bar i przepływie wody 7 I na minutę nadaje się do wykonywania różnych prac koło domu, garażu i na działce. Razem z dostarczonym w komplecie wężem o długości 6,5 m, rozbieranym, ergonomicznym pistoletem i lekką kompaktową konstrukcją jest ona przeznaczona do użytku wszędzie tam, gdzie ograniczone miejsce do pracy, transportu i składowania stanowi przeszkodę do zastosowania większych urządzeń.


SPRAWDŹ!ZABAWKA WYKASZARKA HUSQVARNAZabawka podkaszarka posiada podświetlaną diodami LED, ruchomą żyłkę tnącą, która jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Dodatkowym efektem jest realistyczny dźwięk wykaszarki, który uruchamia się po naciśnięciu na spust. Wykaszarka ma teleskopowe, wysuwane ramię, wiec można ja dopasować do wzristu dziecka. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

SPRAWDŹ!

 

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy:

tel. 505-077-586
e-mail: e-sklep@gravit.pl
www.sklep.gravit.pl