Wielofunkcyjny pojazd komunalny Holder Seria X
_________
 
PARAMETRY MASZYNY


Serce maszyny stanowi jeden z dwóch silników Kuboty - Diesel bądź jednostka benzynowa o mocach odpowiednio 42 i 44 KM. Holder, jako pierwszy producent wprowadził do sprzedaży maszynę z silnikiem benzynowym. Benzynowy silnik ceniony będzie szczególnie przez użytkowników, ceniących sobie ciszę i ekologię (80% niższa emisja tlenków azotu, 40% niższa emicja tlenku węgla, mniej skomplikowany silnik). Mocna i wydajna hydraulika, wyposażona w 3 niezależne sekcje (główna pompa to aż 55 l/min), pozwala na prace związane z zamiataniem, myciem, czyszczeniem, odchwaszczaniem bądź koszeniem. Przedni podnośnik o udźwigu 750 kg pozwala na montaż najpopularniejszych przystawek komunalnych.
_________ 
NAPĘD

Dzięki optymalnemu rozkładowi mocy na wszystkie koła, maszyna zachowuje przyczepność na trudnych powierzchniach, chroni grunt na którym pracuje (nie niszczy trawników) oraz ma imponujące możliwości wjazdu na wzniesienia (Holdery pracują w winnicach).
Skręt realizowany za pomocą przegubu, pozwala na niezwykłą zwrotność, stabilność oraz wysoką precyzję przy wykonywanych pracach.
_________ 
KOMFORT PRACY


Praca Holderem X45 to czysta przyjemność. Lista wyposażenia obejmuje takie pozycje jak pneumatycznie amortyzowany fotel z dwoma podłokietnikami, zestaw głośnomówiący z Bluetooth, podgrzewane lusterka oraz szczelna klimatyzowana kabina. W pełni przeszklona kabina zapewniająca świetną widoczność, przekłada się na precyzję i bezpieczeństwo pracy.

_________ 
OSPRZĘTY KOMUNALNE


Bazę do prac letnich stanowi wielofunkcyjny zbiornik tylny X3. Wykorzystywany jest do prac związanych z zamiataniem (w zbiorniku znajduje się wtedy miejsce zarówno na wodę zraszania jak i miejsce na nieczystości). Zbiornik X3 możemy wykorzystać do transportu wody - maszyna wtedy sprawdzi się jako mobilna myjka bądź podlewaczka do miejskich nasadzeń.
Po zamontowaniu z przodu agregatu tnącego nasz nośnik narzędzi stanie się kosiarką z funkcją zbierania, którą z powodzeniem wykorzystamy w pielęgnacji miejskich trawników bądź koszeniu murawy piłkarskiej. W przypadku trudniejszego terenu, na maszynie możemy zamontować kosiarkę bijakową
Po przezbrojeniu, nasz wielofunkcyjny nośnik narzędzi z zamiatarki, stanie się zestawem zimowym przystosowanym do z powodzeniem wykorzystamy w codziennym odśnieżaniu - dzięki gabarytom i dużej zwrotności maszyna świetnie sprawdzi się w odśnieżaniu alejek, parkingów. W tym przypadku zamiast wielofunkcyjnego zbiornika, użytkownik montuje posypywarkę albo zbiornik do polewania chlorkiem wapnia. Do walki ze śniegiem możemy wykorzystać pług (klasyczny albo strzałkowy) bądź zamiatarkę walcową.  


 Czy Twoja zamiatarka to potrafi?

__________________________

Skontaktuj się z naszym Specjalistą, 
wspólnie dobierzemy sprawdzone rozwiązanie dla potrzeb Twojego biznesu:


Paweł Pawlak 
tel. 505 077 757 
e-mail: pawel.pawlak@gravit.pl