Uniwersalny siewnik do siewu punktowego — MAESTRO 6TX

24 kwietnia 2023


Maestro TX to nowy model siewnika, który zaprezentowała firm HORSCH – znany i niezwykle ceniony przez użytkowników producent sprzętu rolniczego. Precyzja rozmieszczania nasion, zachowanie optymalnych warunków powietrzno-wodnych w glebie, a także łatwość i wygoda obsługi to tylko kilka zalet tej wszechstronnej maszyny. Sprawdź, dlaczego jeszcze trzeba się nią zainteresować.

 

Siewnik MAESTRO 6TX – poznaj bliżej nowy model od HORSCH

Ta maszyna to jeden z najnowszych modeli zaprezentowany przez producenta – firmę HORSCH. Jest przeznaczony do siewu punktowego o szerokościach roboczych od 2,6 do nawet 4,8 metra. Siewnik jest wyposażony w standardzie w hydraulicznie wysuwaną ramę teleskopową.

Za precyzyjne dozowanie w tym modelu odpowiada niezawodny system AirSpeed oparty na działaniu nadciśnienia. Pozwala on na bardzo dokładne podawanie nasion przy zachowaniu maksymalnej prędkości roboczej do 15 km/h.

Urządzenie można doposażyć w zbiornik na nawóz, co znacznie poszerza zakres jego zastosowań. Dozowanie materiału odbywa się za pośrednictwem dwóch dozowników przeznaczonych do nawożenia pod korzeń – to sprawdzona technologia marki HORSCH.

 

Dlaczego warto postawić na siewnik MAESTRO 6TX?

Ten sprzęt jest niezastąpiony w nowoczesnym gospodarstwie. Sprawdź, na jakie funkcjonalności możesz liczyć i w jaki sposób zoptymalizujesz swoją pracę, wybierając właśnie tę maszynę.

 

Poznaj 10 powodów, dla których inwestycja w ten siewnik Ci się opłaci!

 

1. Automatyczna regulacja nacisku sekcji Auto Force – nacisk jednostkowy w rzędzie jest mierzony przy użyciu czujnika tensometrycznego. Nacisk sekcji może wynosić nawet do 350 kg.

2. Wysoka precyzja działania – niezbędna podczas siewu punktowego. Nasiona są umieszczane bardzo dokładnie na odpowiedniej głębokości, a także – co kluczowe podczas siewu – ze stałą i powtarzalną zaprogramowaną siłą docisku.

3. Rolki dociskowe zaprojektowane w taki sposób, by odpowiadały warunkom glebowym. Zapobiegają zaskorupianiu się gleby oraz gwarantują zachowanie optymalnych stosunków powietrzno-wodnych. Dzięki temu wspomagają właściwe ukorzenienie i szybki start roślin.

5. Oszczędność nasion – uzyskasz ją za sprawą gwarantowanej obsadzie roślin na hektar. Na ekonomikę działania wpływa także możliwość rozłączania sekcji na klinach i uwrociach pola.

6. Łatwość obsługi – maszyną można bez problemu manewrować, ponieważ ma zawieszana konstrukcję. Dodatkowo sprzęt można złożyć na czas transportu.

7. Możliwość skorzystania ze szkolenia – firma HORSCH zapewnia wsparcie merytoryczne osobom używającym jej produktów w warunkach polowych.

8. Obsługa od 6 do 12, a nawet 24 rzędów.

9. Szybkie przejście pomiędzy rozstawami bez użycia narzędzi. Możesz błyskawicznie i bez wysiłku przejść z sekcji 45 na 75 cm lub z buraka na kukurydzę. Zajmie Ci to nie więcej niż 10 minut.

10. Intuicyjny terminal Isobus – to Ty decydujesz, w jaki sposób obsiejesz pole. Na terminalu bez problemu wybierzesz obsadę roślin w tysiącach na hektar.

 

Producent zapewnia, że ten siewnik to maksymalna wydajność i skuteczność. Zyskasz równomierne i pewne osadzenie nasion, a przy tym oszczędzisz czas i wysiłek.
   
                        WIĘCEJ INFORMACJI >>                        m


 

Gdzie kupić MAESTRO 6TX?

Skorzystaj z oferty dystrybutora, który zapewni Ci najlepsze warunki cenowe oraz doskonałą obsługę klienta. Gravit to miejsce, w którym kupisz niezawodny sprzęt rolniczy dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie nowe maszyny od HORSCH.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich możliwości? Nie wiesz, czy prezentowany tutaj model spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami – doradzimy!

 

Marek Dziedzic
tel. 501-711-661
marek.dziedzic@gravit.pl