Nowa gama przyczep rolniczych CARGO już w naszej ofercie!

25 lutego 2021


Marka CARGO została stworzona przez europejską sieć PROMODIS.

Z początkiem 2021 roku w Polsce dostępna jest wyjątkowa seria przyczep CARGO - zarówno jednoosiowych, jak i dwuosiowych o ładownościach od 3,5 do 10 t.

Są to maszyny dedykowane do transportu materiałów w rolnictwie i działalności komunalnej. Mocna rama, zaczep typu V, obrotnica kulowa czy osie czołowych światowych producentów - to tylko niektóre argumenty, które przemawiają za tym sprzętem.

DLACZEGO PRZYCZEPY CARGO?

  • WSZECHSTRONNE - dzięki wyposażeniu w tylne wyjścia instalacji elektrycznej i hamulcowej. Podpinasz drugą przyczepę i pracujesz!

  • BEZPIECZNE - klasowe osie światowego producenta z niezawodnymi hamulcami zasilanymi prosto z instalacji dwuobwodowej, system automatycznego odcięcia wywrotu, oświetlenie LED oraz osłony tylnych lamp, które są już w standardzie.

  • KOMFORTOWE - uniwersalne zamki burt z centralnym ryglowaniem oraz spiralne przyłącza do elektryki. Użytkownicy docenią również błotniki kół tylnych, kliny podporowe, szyber zsypowy do ziarna, drabinę i stopnie do inspekcji skrzyni ładunkowej.

  • ŻYWOTNE - dzięki połączeniu wysokiej jakości komponentów z najlepszym na rynku systemem malowania. Powłoka antykorozyjna chemoutwardzalna zapewnia trwałość i odporność na promieniowanie UV. Jednym słowem - u nas farba się trzyma!

  • DESIGN - wyróżniający się na tle konkurencji. Nowoczesny i bezkompromisowo piękny! Burty RAL 9006 a podwozie i plandeka w kolorze RAL 7016. Obok tej przyczepy nikt nie przejdzie obojętnie! :)


Po więcej informacji o przyczepach rolniczych CARGO zapraszamy tutaj:
https://gravit.pl/pl/przyczepy-rolnicze-cargo