Kosiarki samojezdne Kubota F

 

Asortyment kosiarek czołowych Kubota serii F gwarantuje wysoką wydajność i pełne bezpieczeństwo. Solidne, komfortowe i wydajne – kosiarki serii serii F spełniają wszystkie potrzeby profesjonalistów.
 
Kosiarki Kubota serii F , wyposażone w hydrostatyczny układ kierowniczy i przekładnię HST, czyli napęd na wszystkie koła, odznaczają się doskonałą zwrotnością. Przystosowany do pracy przy dużych obciążeniach agregat koszący z trzema nożami 1,37 m / 1,52 m / 1,83 m jest dostępny z wysypem bocznym lub tylnym. Zapewnia to precyzyjne koszenie trawy, którą można łatwo przekształcić na ściółkę.
 
Seria Kubota serii F posiada opcjonalny zestaw, który ułatwia przejazd pomiędzy miejscami pracy. Kubota serii F, dobrze widoczna na drodze, umożliwia bezpieczny przejazd pomiędzy lokalizacjami. Dzięki niskiemu zużyciu paliwa, minimalnemu poziomowi hałasu oraz małym wibracjom, kosiarki Kubota serii F cechują się ograniczonym oddziaływaniem na środowisko naturalne.
 
 

 KUBOTA F3090

Kosiarki F3090 to największe i najbardziej wydajne kosiarki w ofercie Kubota. Mocne, wytrzymałe i oszczędne silniki diesla marku Kubota znane są z wysokiej wydajności.

 

Korzystny przebieg krzywej momentu obrotowego gwarantuje duży zapas mocy, nawet przy ekstremalnym obciążeniu. 

 

Układ zbierania trawy i liści został zaprojektowany specjalnie dla kosiarki F3090 . Bezpośredni napęd turbiny pozwala uniknąć strat mocy i gwarantuje maksymalną produktywność. Urządzenie poradzi sobie z długą lub wilgotną trawą, a nawet z grubą warstwą liści.

 

 

   

 KUBOTA F3890

Kosiarki F3890 posiadają przedni deck tnący pozwala na koszenie w terenach słabo dostępnych, np. pod drzewami i przy parkanach. Napęd na 4 koła umożliwia kosiarce poruszanie się po nierównościach, a skręcane tylne koła pozwalają na wąskie nawroty.

 

W Kosiarkach F3890 agregat koszący z tylnum wyrzutem został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali i oferowany jest w dwóch wielkościach: o szerokości 152 i 183 cm. Oba urządzenia posiadają możliwość odchylenia o pełne 90 stopni, co znacząco ułatwia ostrzenie noży i utrzymanie ich w czystości.

 

Oferowana przez kosiarki serii F3890 wygoda zaczyna się od doskonałego fotela z wysokim oparciem oraz z regulacją w czterech niezależnych punktach.

    
 

 
MODEL : KUBOTA F 3090
KUBOTA F 3890
Silnik diesel , chłodzony cieczą
Liczba cylindrów 3-cylindrowy 4-cylindrowy
Moc wg SAE (KM) 30 38
Pojemność silnika (cm3) 1261 1498
Zbiornik paliwa (L) 61
Wymiary :
Długość HD/LD (mm) 2500
Szerokość (mm) 1370
Wysokość HD/LD (mm) 1350
Waga HD/LD (kg) 727 744
Skrzynia przekładniowa :
 Napęd skrzyni
hydrostatyczny (dwa zakresy)
Zakres prędkośći do przodu (km/h)
0-20 0-11
Blokara mechnizmu różnicowego standard
 Hamulce
wielotarczowe , mokre
Napęd kół
stały, 4x4 lub 2WD z automatycznym dołączeniem drugiej osi
Tempomat opcja
Dane techniczne kosiarki :   
Szerokość koszenia (cm) 137 152
 Liczba noży 3
Przekaz mocy wał kardana

___________________________________________

Kontakt z Działem Sprzedaży Maszyn:

Paweł Pawlak
tel. 505 077 757
e-mail: pawel.pawlak@gravit.pl