Kosiarki bijakowe i pielęgnacyjne

 
Szeroka gama kosiarek bijakowych umożliwia dostosowanie maszyny do potrzeb użytkownika. Posiadamy maszyny odpowiadające wymaganiom stawianym zarówno przez gospodarstwa, jak i firmy świadczące usługi w pasach drogowych.
 
Kosiarki z hydraulicznym ramieniem sprawdzają się przy wykaszaniu poboczy oraz rowów, a ich wytrzymała i przemyślana konstrukcja zapewnia wydajną i bezawaryjną pracę.
 
Kosiarki pielęgnacyjne przeznaczone są do częstego przycinania trawników w parkach, ogrodach, boiskach, poboczy o niskim stopniu nachylenia oraz terenów zielonych w miastach, na wsiach i osiedlach. Charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem mocy oraz małą masą. Pozwala to na agregowanie ich z mniejszymi ciągnikami, co przekłada się na niższe koszty pracy.

 
 
Kosiarka bijakowa boczna MBL lekka LW

 

 

Solidny mechanizm równoległoboczny umożliwia mulczowanie powierzchni o nachyleniu do 90° w górę i 60° w dół za ciągnikiem lub z boku.

 

Model przyłącza umożliwia płynne dopasowanie do nierównego terenu. Model przyłącza umożliwia płynne dopasowanie do nierównego terenu.

 

Spokojną pracę umożliwia elektronicznie wyważony wirnik z opatentowanym rozmieszczeniem bijaków Low Vib (LW).

 

Zapewnia on mniejsze źródło energii, minimalne naprężenia zginające i deformacje, co wydłuża okres eksploatacji kosiarki bijakowej.

 

Więcej na stronie producenta:
http://www.tehnos.pl/kosiarka-bijakowa-boczna-mbl-lekka-lw

 

Peruzzo Koala Professional 1600

 

 

 

Kosiarka bijakowa PERUZZO mod. KOALA PROFESSIONAL to mała maszyna, którą można zamontować z mikrociągników 25HP o niskiej wadze równej 900 kg.

 

Mocne podciśnieniowe i pionowe ostrza pomagają użytkownikom w kosić z perfekcyjnym cięciem trawy, napowietrzaniem, zbieraniem w czasie odpływu i krótkim czasem do 2,5 cm / 1 "głębokości.

 

Kosiarki Koala Professional są stosowane na boiskach i parkach. Z powodzeniem stosowane do cięcia trawy i zbierania liści w parkach publicznych i prywatnych nieruchomościach, odpadach zielonych, oborniku itp.

 


 
 ___________________________________________

Kontakt z Działem Sprzedaży Maszyn:

Oddział Lublin: Paweł Pawlak, tel. 505 077 757, e-mail: pawel.pawlak@gravit.pl