Kiedy najlepiej pomyśleć o zimowym odśnieżaniu?

13 września 2019

 

Kiedy najlepiej pomyśleć o zimowym odśnieżaniu?

Doświadczenie i intuicja podpowiada, aby robić to już na początku jesieni, praktyka jednak w wielu przypadkach pokazuje niestety, że Klienci dzwonią wtedy, kiedy za oknem intensywnie sypie… Kiedy poranne miasto jest sparaliżowane, kiedy na ulicach pracuje cały dostępny zimowy sprzęt, a wynajęcie kogoś do odśnieżenia placu bądź parkingu graniczy wtedy z cudem.

Niestety, konsekwencje poza utrudnionym dojazdem bywają też znacznie poważniejsze, włącznie z kontuzjami i złamaniami pieszych, którzy pośliznęli się na oblodzonym chodniku. Rzeczywistość w tych przypadkach bywa na tyle brutalna, że często odpowiadający za zimowe utrzymanie terenu, jest pozywany przez poszkodowanego. Takie przypadki często mają swój finisz w sądzie.

Zakup maszyny zimą wiąże się jeszcze z niedogodnością… Dość często Klient działający pod presją czasu i dokonuje zakupu pod wpływem emocji, kupując to co jest „dostępne tu i teraz”. Takie zakupy bywają czasem nie do końca przemyślane, a zakupiona maszyna nie spełnia w 100% pokładanych w niej nadziei.

Duża grupa Klientów działa jednak z wyprzedzeniem. Na spokojnie „obgadany” temat przy kawie, wspólne przemyślenia, ewentualne moje wskazówki i podpowiedzi, pozwalają dobrać optymalny sprzęt, który po przezbrojeniu, będzie pracował i zarabiał przez cały rok.

Okres jesienny to dla nas czas intensywnych przygotowań do zimy. Kompletujemy zamówione wcześniej pługi, posypywarki bądź piaskarki, aby być gotowym na akcję "zima". Zdecydowana większość oferowanych przez nas maszyn, pomoże Państwu w zimowych pracach. Począwszy od kosiarek samojezdnych, poprzez miniciągniki KUBOTA , a na wielofunkcyjnych pojazdach komunalnych HOLDER kończąc. Dostosujemy naszą ofertę zimową zarówno dla właściciela niewielkiego placu, który szuka maszyny do własnych potrzeb, jak i do firmy komunalnej, która świadczy usługi zimowego utrzymania.

A ty jesteś gotowy na wielkie odśnieżanie? Poznaj nasze sprawdzone rozwiązania…