GRAVIT nowym dealerem prestiżowej marki Horsch

2 września 2020


Podpisaniem umowy dealerskiej między firmami Horsch Maschinen GmbH i Gravit Sp. z o. o. Sp. k. w Lublinie rozpoczęła się współpraca dealerska. Nasza firma została nowym operatorem sprzedażowym i serwisowym na terenie obsługiwanym do tej pory przez firmy Agricola Lublin oraz Agronom Parczew. Przejęliśmy wszystkie obowiązki sprzedażowe i serwisowe względem obecnych i nowych Klientów z terenu województwa lubelskiego, podkarpackiego oraz części świętokrzyskiego. 


Horsch Maschinen GmbH to jedna z najbardziej prestiżowych i najszybciej rozwijających się marek w branży maszyn rolniczych. To odpowiedź dla tych, którzy oczekują wyrafinowanych rozwiązań inżynieryjnych. Podpisana umowa pozwoli nam jeszcze lepiej realizować cel dostarczania sprawdzonych i najlepszych technologii naszym Klientom. Dzięki sieci naszych oddziałów w Lublinie, Jatutowie k/Zamościa oraz Lipniku k/Opatowa nasza oferta będzie zawsze w zasięgu naszych Klientów!


Jednocześnie zapewniamy pełną gotowość do wykonania wszystkich czynności serwisowych dla Waszych maszyn Horsch. Dysponujemy również potężnym magazynem części zamiennych.


Do zobaczenia w naszych oddziałach GRAVIT, jesteśmy do Waszej dyspozycji!