Dlaczego ładowarki teleskopowe Manitou serii MRT są niezastąpione na budowie?

13 sierpnia 2020

 

W naszym najnowszym filmie chcemy przybliżyć Wam ładowarki obrotowe Manitou serii MRT na przykładzie modelu MRT 2150, który w ostatnich latach jest bestsellerem na polskim rynku.


Do obsługi tego typu ładowarek wymagane są uprawnienia 1 WJO, które uprawniają do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych ze zmiennym wysięgiem wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

 

 
Ładowarki obrotowe MANITOU serii MRT to wszechstronne maszyny przeznaczona do pracy zarówno w budownictwie jak i przemyśle:

 

  • wieżyczka obraca się o 360 stopni, co pozwala na wykonywanie kilku czynności bez konieczności przestawiania maszyny

  • 4 wysuwane podpory oraz automatyczne poziomowanie ramy sprawiają, że ładowarka w szybki sposób jest gotowa do pracy

  • wszystkie ładowarki MRT posiadają napęd 4x4 oraz możliwość skrętu kół w trzech trybach: skrętne koła przedniej osi, skrętne koła obu osi, układ kraba

 

Maszyna jest wyjątkowo wszechstronna dzięki specjalistycznym osprzętom, które w prosty sposób możemy podłączyć: widły, wciągarka, wysięgnik czy platforma robocza sprawiają że jedna maszyna zastępuje nam na budowie kilka innych.


Dużym atutem tego modelu jest sterowanie radiowe. Dzięki temu rozwiązaniu możemy pracować maszyną za pomocą pilota w odległości nawet do 100 metrów od ładowarki. Z tym rozwiązaniem operator w razie konieczności jest w stanie sam podczepić ładunek lub z dużą dokładnością podać materiał.


___________
Masz pytania? Chętnie odpowiemy:
Damian Pecio
tel. 505 077 861
damian.pecio@gravit.pl