Akademia Profesjonalnego Operatora - szkolenie dla operatorów maszyn komunalnych

 

To już druga edycja „Akademii Profesjonalnego Operatora”, której celem jest propagowanie efektywnego i bezpiecznego użytkowania maszyn komunalnych.

Jedną z częstych bolączek właścicieli firm komunalnych jest niewłaściwe użytkowanie sprzętu przez pracowników. Akademia jest doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi, eksploatacji, serwisowania i bezpiecznej pracy maszynami. Wskażemy najczęstsze przyczyny awarii, pomożemy wyeliminować złe nawyki związane z użytkowaniem sprzętu oraz przekażemy Państwa pracownikom cenne wskazówki, dzięki którym prowadzone prace będą efektywniejsze oraz bezpieczniejsze.

Spotkanie dedykujemy w szczególności osobom, które na co dzień pracują w Państwa firmach na różnego rodzaju maszynach. Zapraszamy również Kierownictwo i osoby odpowiedzialne za sprawy techniczne.

 

Szkolenie zakończymy krótkim testem sprawdzającym wiedzę, zaś Państwa pracownicy otrzymają dyplomy potwierdzające ich udział w spotkaniu. 

Gdzie i kiedy?
28 listopada (środa) o godz. 11:00 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 30 (hala na terenie Wydziału Inżynierii Produkcji).


Serdecznie zapraszamy!


Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dn. 26.11.2018 telefonicznie: 505 077 757 lub mailem: pawel.pawlak@gravit.pl