Odchwaszczarka / zamiatarka komunalna RABAUD HERBIONET17 000 zł netto

 
 
 

Marka: Rabaud
Model: Herbionet
Rok produkcji: 2021


Postaw na profesjonalny i wydajny sprzęt, dzięki któremu wykonasz pracę szybciej, dokładniej i mniejszym nakładem siły roboczej!

Ten model odchwaszczarki dedykowany jest do współpracy ze wszystkimi dostępnymi modelami ciągników. Można ją zamontować zarówno z przodu jak i tyłu, do małego traktorka, jak i dużego ciągnika. Odchwaszczarkę, tak jak wszystkie maszyny RABAUD, cechuje solidne wykonanie, dbałość o opcje ułatwiające pracę oraz bardzo przemyślana konstrukcja.
 
Odchwaszczarka napędzana jest z hydrauliki ciągnika, a dzięki opcjonalnemu multiplikatorowi i chłodnicy olejowej z zamiatarką jest w stanie pracować ciągnik o mocy już nawet 12 KM (!!). Obsługa maszyny odbywa się z poręcznego chronionego gumą pilota zdalnego sterowania, dzięki któremu staje się ona wyjątkowo prosta. Odchwaszczarka posiada w swoim wyposażeniu zarówno siłownik hydraulicznego wysuwu, jak i hydraulicznego ustawiania kąta pracy głowicy czyszczącej.

Maszyna wyjątkowo skuteczna w sprzątaniu pozimowym (zrusza grube zaschnięte warstwy piasku) jak i regularnym czyszczeniu dróg.
 

DANE TECHNICZNE:
 
  • zapotrzebowanie na olej: wydatek pompy min. 20 l/min
  • wysuw boczny hydrauliczny: 90 cm
  • hydrauliczne sterowanie głowicą odchwaszczarki
  • możliwość pracy zarówno z przodu jak i z tyłu ciągnika
  • pilot zdalnego sterowania maszyną, bez konieczności wychodzenia operatora z ciągnika
  • ilość węży hydraulicznych do podłączenia w ciągniku: 2 szt. (1 para) 
 
Masz pytania? Chętnie odpowiemy:
 
Paweł Pawlak
tel. +48 505 077 757
pawel.pawlak@gravit.pl