Fede - opryskiwacze sadownicze do ochrony owocówZałożona w 1967 r. w Hiszpanii firma Fede powstała wyłącznie w celu produkcji opryskiwaczy sadowniczych do ochrony owoców i stała się specjalistą w tej dziedzinie. Przez lata produkty Fede były doskonalone z licznymi placówkami dydaktycznymi, uniwersytetami, specjalistami technicznymi, a przede wszystkim użytkownikami. Opis techniczny:

Wentylator 900 mm, absorpcja powietrza poprzez odwrócony układ aby uniknąć zasysania zabrudzeń, w tym liści
Wysokowydajny wentylator o specjalnej konstrukcji łopatek posiada dwustopniową regulację prędkości obrotowej
Kolumna opryskowa jest regulowana na wysokość tak, aby dotrzeć do wszystkich części plantacji, bez strat na oprysku i bez niepotrzebnego zanieczyszczania środowiska naturalnego
Sterowanie elektryczne przy użyciu elektrozaworów do otwierania i zamykania prawej lub lewej sekcji kolumny. Elektryczna regulacja ciśnienia wraz z jego odczytem w kabinie ciągnika to duży komfort dla operatora
Pompa FDH 120 z trzema membranami DESMOPAN, 120 l/min przepływu
Zbiornik z polietylenu wraz z miernikiem poziomu cieczy. Dodatkowy zbiornik na czystą wodę do mycia rąk oraz system czyszczenia zbiornika. Ponadto płuczka do buteleki rozwadniacz do środków we wlewie opruskiwacza.
Rama ze stali węglowej o wysokiej odporności (profile 180 mm), ocynkowana ogniowo
- Kopiujący zaczep obrotowy w kstałcie litery "V"
- Wałek R6 homokinetyczny (szerokokątny)
- Koła 11,5 / 80 / 15,3 - 12 pr.
- Tylne oświetlenie wg norm


Jeszcze więcej korzyści!

Regulowane i zdejmowane koło podporowe posiada uchwyt do mocowania w trakcie pracy opryskiwaczem. Jednakże rekomendujemy pozostawienie koła w gospodarstwie - nie będzie haczyć o gałęzie jak w przypadku rozwiązań konkurencji.

Duży filtr o dużej pojemności filtrowania. Efekt? Brak problemów z pompą! Mały filtr powoduje częste uszkodzenia membran i konieczność ich wymiany w pompie.

Jakość pokrycia mówi sama za siebie!