Wydarzenia

 
Wystawa AGROTECH KIELCE 2019 15 marca 2019 - 17 marca 2019

 

Zacznij sezon na dobre z liderem targów techniki rolniczej.

Mimo upływającego czasu i zmienijącej się rzeczywistości, nie zmienia się jedno: Wasza praca musi zostać wykonana jak należy. GRAVIT wie, każda dobra decyzja odnośnie wyboru maszyn oznacza rozwójDlatego nie może Was zabraknąć podczas tegorocznej edycji targów AGROTECH  w Kielcach...

 

Czytaj więcej
Międzynarodowe targi branży komunalnej PTAK EXPO 2018 26 września 2018 - 28 września 2018

 

W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo pojawią się prezentacje nowinek technicznych i technologicznych związanych z gospodarką komunalną. Odbędą się liczne pokazy maszyn dedykowanych dla gospodarki komunalnej oraz systemów informatycznych i software’ów dla przedsiębiorstw komunalnych.

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko GRAVIT, hala E, gdzie wraz z naszymi partnerami - firmą KUBOTA oraz RABAUD przedstawimy sprawdzone rozwiązania dla branży komunalnej.

 

Do zobaczenia!

 

Czytaj więcej
Wystawa AGRO SHOW 2018 20 września 2018 - 23 września 2018


AGRO SHOW to największa rolnicza wystawa plenerową w Europie. To miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Ale nie tylko. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

Czytaj więcej