Szukasz wielofunkcyjnej, obrotowej ładowarki teleskopowej? Mamy coś dla Ciebie!

2 maja 2018


Sprawdź nasze rozwiązania dla branży budowlanej i przemysłowej.

Zapraszamy do naszego oddziału w Lublinie, gdzie możecie zobaczyć i przetestować 4 modele obrotowych ładowarek Manitou: MRT 1842, MRT 2150 Privilege, MRT 2150 oraz MRT 1635. Są to maszyny używane, na które dajemy Wam Gwarancję Sprawności.

 

___________________________
Ładowarki teleskopowe serii MRT są rozwinięciem typowej ładowarki teleskopowej. Maszyny wyposażone są w funkcję obrotu wokół własnej osi poprawiającą ich właściwości użytkowe. Więksość z nich wyposażona jest w stabilizatory w kształcie odnóży pająka, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilność podczas manewrów. Z kolei przekładnia hydrostatyczna zapewnia płynne i precyzyjne ruchy.

__________________________

3w1:

Ładowarki obrotowe z serii MRT to kombinacja 3 maszyn:

  • ładowarki teleskopowej (załadunek i rozładunek palet z cegłą, watą izolacyjną, itp.)
  • dźwigu (praca w funkcji żurawia samojezdnego, podawanie ciężkich ładunków na duże wysokości)
  • platformy roboczej do prac na wysokościach (do prac montażowych/demontażowych i wykończeniowych)


___________________________
Praca na MANITOU serii MRT jest prosta, przyjemna i dzięki zastosowaniu zaawansowanych systemów elektronicznych również bezpieczna. Nad maszyną w trybie ciągłym czuwa komputer, który nadzoruje pracę ładowarki zapobiegając nieświadomemu przeciążeniu. System odcina ruchy mogące w niebezpieczny sposób zmniejszyć stabilność maszyny. Ładowarki wyposażone są w cztery podpory wysuwane i opuszczane niezależnie. Jest to system opatentowany przez MANITOU i charakteryzuje się wysoką stabilnością, szybkością oraz wysokim prześwitem. Wspomniany wcześniej system elektroniczny umożliwia pracę zarówno przy opuszczonych i podniesionych podporach dobierając samoczynnie dopuszczalne obciążenie.

Dzięki dużej ilości dostępnego kompatybilnego osprzętu, maszyny te są naprawdę uniwersalnym narzędziem do różnorodnych zastosowań w budownictwie i przemyśle.

 

 

 

_________________________

Po więcej informacji zapraszamy do naszego Specjalisty:
Tomasz Pałubski
tel. 507 025 227
email: tomasz.palubski@gravit.pl