Czym się zajmujemy

 

GRAVIT W LICZBACH

 
30lat doświadczenia
3Oddziały
45Pracowników
ponad 500maszyn w ciągłej sprzedaży
40maszyn w ofercie wynajmu
 

ZAWSZE O KROK PRZED INNYMI

 

Współczesny rolnik zajmuje się wieloma dziedzinami: od produkcji żywności i paszy po utrzymanie i pielęgnację terenów zielonych. Nasi Klienci stają w obliczu trudnych zadań, do realizacji których potrzebują solidnego partnera.


GRAVIT to partner, którego szukasz.


Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1989 r. dostarcza Klientom maszyny rolnicze oraz komunalne. Przez te lata staliśmy się ekspertem w sprzedaży nie tylko nowych, lecz również używanych urządzeń. Z czasem naszą ofertę poszerzyliśmy o wynajem maszyn dla rolnictwa, budownictwa i branży komunalnej. Z powodzeniem świadczymy również usługi rolnicze.


Sieć 3 oddziałów o charakterze handlowo-serwisowym zapewnia Państwu szeroki dostęp do części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i osprzętów.


Profesjonalne doradztwo gwarantuje zespół ponad 45 pracowników. Dzięki flocie 11 samochodów serwisowych obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny.

 
NASZA OFERTA OBEJMUJE:

  • maszyny rolnicze
  • maszyny komunalne i do pielęgnacji terenów zielonych
  • maszyny używane
  • wynajem maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych
  • mobilny serwis
  • części i akcesoria do maszyn wszystkich marek
  • usługi rolnicze


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
 
W latach 2005, 2007, 2009, 2013 nasza firma została doceniona i włączona do Elitarnego Klubu Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm - otrzymując prestiżową Nagrodę Gazeli Biznesu.
 
W latach 2010, 2011 r. – zostaliśmy laureatem rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes. Nagroda ta po raz kolejny potwierdziła pozycję firmy na rynku. Organizatorzy brali pod uwagę rentowność, płynność oraz sytuację finansową spółki, a także wyniki finansowe na przestrzeni kilku kolejnych lat.
 

  

Dane rejestrowe: spółka jest zarejestrowana przez Sąd Rejonowy - Sąd Gospodarczy w Lublinie XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000501939. REGON 431134801, NIP 946-22-01-341