AVR - kultywatory gleby, sadzarki do ziemniaków, kombajny, sprzęt do magazynowania

LOGO

 

Historia firmy siega 1849r. Z biegiem lat, z produkcji narzędzi ręcznych dla rolnictwa i ogrodnictwa, przekształciła się w dużego producenta kombajnów do zbioru ziemniaków.

Pracownik firmy, Norbert Nollet jest pionierem w modernizacji kombajnu ziemniaczanego. Od kombajnów jedno do dwurzędowych, a nawet czterorzędowych. Te innowacyjne zmiany przynosły firmie ogromny sukces. Obecnie AVR produkuje  szeroką  gamę  wyrafinowanych  maszyn  dla  producentów ziemniaka (i innych roślin bulwiastych i okopowych).

Głównym celem AVR jest pomaganie w przechowywaniu większego procentu zbiorów. Zaprojektowane maszyny mają być proste w obsłudze,  zaawansowane technologicznie oraz wydajne. Niskie koszty konserwacji, oraz wysoka żywotność maszyn AVR dadzą nam gwarancję długookresowego użytkowania.

Wiemy jak ważne jest dla każdego rolnika zdobycie jak największej ilości ziemniaków przeznaczonych do sprzedaży w sposób najbardziej efektywny. Dlatego proponujemy lidera na którym możesz zawsze polegać – maszyny firmy AVR.

 

Kultywatory gleby AVR

kultywator czołowy, kultywator rotacyjny, kultywator tylny, kultywator Combi
 
 
 

Sadzarki do ziemniaków AVR

sadzarki zawieszane , sadzarki zaczepiane
 
 
 

Kombajny AVR

1-rzędowy / 2-rzędowy zaczepiany ze zbiornikiem, samobierzny 4-rzędowy, 2-rzędowa kopaczka elewatorowa
 
 
 

Sprzety do magazynowania AVR

kosz rozładunkowy , przenośnik bliźniaczy i taśmowy, pryzmownik, separator grud, podbieracz