Aktualności

Uwaga!

13 listopada 2017


W najbliższy piątek i sobotę z powodu inwentaryzacji nasz sklep w Lublinie będzie nieczynny.

 

Czytaj więcej

Jesienne hity cenowe w GRAVIT!

8 listopada 2017


Ostatnie miesiące pokazują, że sytuacja na rynku mleka jest dobra. Wzrosły ceny na produkty mleczne, ale też poprawiły się ceny skupowe tego surowca. Eksperci oceniają, że korzystna koniunktura będzie się nadal utrzymywać. Obecne ceny gwarantują rentowność produkcji polskim rolnikom - hodowcom bydła mlecznego.

Specjalnie z myślą o tej grupie Klientów przygotowaliśmy 6 hitów cenowych - 6 maszyn, które wpłyną na jeszcze lepszy rozwój Waszej działalności!

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na szkolenie dla operatorów maszyn komunalnych!

20 października 2017


Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Akademia Profesjonalnego Operatora”, którego celem jest propagowanie efektywnego i bezpiecznego użytkowania maszyn komunalnych.

Jedną z częstych bolączek właścicieli firm komunalnych jest niewłaściwe użytkowanie sprzętu przez pracowników. Akademia będzie okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi, eksploatacji, serwisowania i bezpiecznej pracy maszynami. Wskażemy najczęstsze przyczyny awarii, pomożemy wyeliminować złe nawyki związane z użytkowaniem sprzętu oraz przekażemy Państwa pracownikom cenne wskazówki, dzięki którym prowadzone prace będą efektywniejsze oraz bezpieczniejsze...

 

Czytaj więcej

Zmieniamy się dla Was!

13 października 2017

 

Zmieniamy się dla Was! Nasze sklepy przechodzą metamorfozę, a na pierwszy ogień poszedł nasz punkt sprzedaży w Jatutowie k/Zamościa.

Jeżeli chcecie zobaczyć efekty naszej zmiany zapraszamy osobiście: Market rolno - ogrodniczy Gravit, Jatutów 93 H.

Tych, którzy wolą zakupy bez wychodzenia z domu zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.sklep.gravit.pl

 

Przesyłamy kilka zdjęć na zachętę wink

 

Czytaj więcej

Oleje i smary Diadem - najwyższa jakość, bezpieczeństwo i wydajność

22 września 2017

Oleje i smary Diadem, czyli najwyższa jakość, bezpieczeństwo i wydajność w rozsądnej cenie!
Szerokie zastosowanie – starsze i nowe maszyny, niezależnie od marki. Unikalna receptura – wyprodukowane na zlecenie dużej europejskiej sieci dystrybucji Promodis.

 

 

Czytaj więcej