Aktualności

Bądź na bieżąco!

21 września 2018

 

W pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo pojawią się prezentacje nowinek technicznych i technologicznych związanych z gospodarką komunalną. Odbędą się liczne pokazy maszyn dedykowanych dla gospodarki komunalnej oraz systemów informatycznych i software’ów dla przedsiębiorstw komunalnych.

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko GRAVIT, gdzie wraz z naszymi partnerami - firmą KUBOTA oraz RABAUD przedstawimy sprawdzone rozwiązania dla branży komunalnej.

 

Do zobaczenia!

 

Czytaj więcej

Jesteś hodowcą świń?

3 września 2018

 

Trwa nabór wniosków na refundację do 75% wydatków poniesionych przez producenta rolnego, który prowadzi gospodarstwo, w którym utrzymywane są świnie.

 

W dniu 10.08.2018r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosił termin naboru wniosków o udzielenie pomocy finansowej o charakterze de minimis w rolnictwie na refundację do 75% wydatków poniesionych przez producenta rolnego, który prowadzi gospodarstwo, w którym utrzymywane są zwierzęta gospodarskie z gatunku świnia (Sus scrofa). Wnioski będzie można składać do 14.09.2018r.

 

Czytaj więcej

Koniecznie sprawdźcie naszą specjalną ofertę na ciągniki Massey Ferguson 7714 S.

21 sierpnia 2018

 

MF 7714 S już od 279 900 PLN*

 

  • 6 cyl./6.6l/ 140 KM (165 KM z EPM*)
  • Potężna masa i rozstaw osi 2880 mm gwarantuje stabilność i wysoki uciąg
  • Sprawdzona i niezawodna przekładnia Dyna-4 (16/16) 40 km/h ECO z AutoDrive (automatyczna zmiana biegów)
  • Dźwignia Power Control (zmiana kierunku jazdy, biegów i wysprzęglania dźwignią przy kierownicy) – jedyne takie rozwiązanie na rynku
  • System oczyszczania spalin oparty tylko i wyłącznie na technologii SCR III gen
  • Unikatowa bezobsługowa amortyzowana oś przednia o wiodącym na rynku skoku amortyzacji – 142 mm
  • Amortyzowana oś przednia teraz 50% TANIEJ oraz gwarancja MF Care na 3 lata / 1200 godzin w prezencie – NIE CZEKAJ!
Czytaj więcej

Żniwa są często wyścigiem z czasem!

3 sierpnia 2018


Ostatnie tygodnie to intensywny czas żniw. Tu największego znaczenia nabiera wybór kombajnu, na którego osiągach i niezawodności możecie zawsze polegać.

 

Odbyliśmy szereg testów u naszych Klientów sprzętem Massey Ferguson ACTIVA S 7347 MCS. Nasz pomocnik nie tylko świetnie prezentuje się na polu, ale też idealnie spełnia swoją rolę! 

 

Czytaj więcej

"Komunalna petarda" w gminie Starachowice

24 lipca 2018


Gmina Starachowice (woj. świętokrzyskie) jest już właścicielem „komunalnej petardy”, czyli profesjonalnego, wielofunkcyjnego pojazdu Holder C65.


Dostarczony przez nas pojazd to mobilna, miejska zamiatarka, która po szybkim i sprawnym przezbrojeniu może stać się kosiarką z funkcją zbierania bądź maszyną do usuwania liści.

 

Czytaj więcej