Medal w kategorii „Maszyny i ciągniki ogrodnicze” za opryskiwacz sadowniczy FEDE INVERTER Qi 9.0. HӡO!

22 listopada 2017

 

Z dumą i radością odebraliśmy wczoraj Nagrodę dla prezentowanego przez nas hiszpańskiego opryskiwacza sadowniczego Fede podczas tegorocznych Targów Horti – Tech w Kielcach. Wyróżnienie przyznane nam przez Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych po raz kolejny dowodzi, że to najbardziej nagradzany opryskiwacz sadowniczy w historii (dodatkowa Nagroda Innowacji Technicznych i Niebieska Nagroda na EIMA International 2016 oraz nagroda za Wybitne Nowości Techniczne otrzymana na targach FIMA 2016 – to jedne z największych imprez targowych dla branży maszyn rolniczych na świecie.).Osiągnięcia te pozwalają na wyróżnienie H3O spośród wszystkich maszyn dedykowanych dla sadownictwa, jako pierwszego aktywnego systemu Air Blast na rynku.
Ochrona upraw jest jednym z najważniejszych zadań rolnictwie, gdyż jakość plonów zależy bezpośrednio od zabiegów oprysku. Aktualnie ocenia się, iż w przybliżeniu 80% niepowodzeń w leczeniu jest konsekwencją niewłaściwego wykorzystania sprzętu w ochronie drzew owocowych.

Air Blast H3O to kompleksowe rozwiązanie tego problemu. Urządzenie wysyła automatyczne ostrzeżenia do operatora, tak aby wiedział, czy parametry dla optymalnego oprysku są prawidłowe. Opryskiwacz Fede to rozwiązanie dla nowoczesnych gospodarstw sadowniczych, ceniących sobie wysoką precyzję wykonywanych zabiegów. Każdy może dopasować maszynę do swojego rodzaju produkcji poprzez szeroką ofertę doboru odpowiednich opcji, takich jak pojemność, czy rodzaj sterowania. Zarządzanie wszystkimi parametrami oprysku odbywa się za pomocą tabletu!

Podsumowując: technologia HӡO to zdowa roślina, zdrowe środowisko oraz zdrowe finanse!
Po szczegóły zapraszamy tutaj: http://gravit.pl/pl/fede

Opryskiwacz Air Blast H3O można obejrzeć jeszcze dzisiaj na naszym stoisku podczas targów Horti – Tech w Kielcach (stoisko: E-18) oraz w naszych oddziałach w Lublinie i Lipniku k/Opatowa.


Zapraszamy!