Jesienne hity cenowe w GRAVIT! Specjalna oferta dla hodowców bydła mlecznego.


Ostatnie miesiące pokazują, że sytuacja na rynku mleka jest dobra. Wzrosły ceny na produkty mleczne, ale też poprawiły się ceny skupowe tego surowca. Eksperci oceniają, że korzystna koniunktura będzie się nadal utrzymywać. Obecne ceny gwarantują rentowność produkcji polskim rolnikom - hodowcom bydła mlecznego.

Specjalnie z myślą o tej grupie Klientów przygotowaliśmy 6 hitów cenowych - 6 maszyn, które wpłyną na jeszcze lepszy rozwój Waszej działalności!


1.  Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 635-130 PS+ Classic


259 800 zł netto

Wielofunkcyjna ładowarka teleskopowa, która pomaga w rolniczych pracach transportowych.

Maszyna umożliwia łatwe przenoszenie ładunków o masie do 3,5 t na wysokość do 6,08 m. Przede wszystkim komfort: Ładowarka ta posiada całkowicie nową kabinę o prostym dostępie i optymalnej widoczności, wyposażoną w manetkę JSM® (Joystick Switch and Move) w pływającym podłokietniku i wyciszenie idealne na długą pracę. Przede wszystkim osiągi: Dzięki silnikowi Deutz o mocy 129 KM i skrzyni biegów Powershift Plus maszyna zapewnia wyjątkowe wyniki. Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, prześwit wynoszący 41 cm oraz system automatycznego czyszczenia chłodnicy są idealnie przystosowane do użytku rolniczego. Przede wszystkim wydajność: Model MLT 635-130 PS+ jest wyposażony w pompę o zmiennym wydatku 150 l/min, w nowe funkcje hydrauliczne oraz centralne punkty smarowania, a także można w nim stosować szeroki asortyment osprzętów roboczych.


2.  Rozrzutnik obornika Unia Apollo 11 

87 900 zł netto

FINANSOWANIE 0%
Raty 5x20%

Okres finansowania: 24 m-ce
Bez prowizji i opłat przygotowawczych!


Profesjonalny rozrzutnik obornika Apollo 11.

Maszyna o ładowności 9 t, renomowanego polskiego producenta. Wyposażenie w adapter 2-walcowy poziomy + tarcze rozrzucające sprawiają, że rozrzutnik może być zastosowany zarówno do rozrzucania obornika, torfu, kompostu, jak również wapna (możliwość rozrzutu na szerokość 10-24 m). Szerokie i wysokie koła 23.1 x 26 sprawiają, że maszyna nie stawia dużych oporów nawet w trudnym terenie.


3.  Prasa stałokomorowa Kuhn FB 2130


109 000 zł netto

FINANSOWANIE 0%
Raty 5x20%

Okres finansowania: 24 m-ce
Bez prowizji i opłat przygotowawczych!


Prasa stałokomorowa FB 2130 marki KUHN to połączenie prostoty konstrukcji z trwałością i niezawodnością.

Maszyna posiada system podający OptiCut wyposażony w 14 noży tnących, bardzo przydatny do pracy przy sianokiszonce, a które możemy cofnąć, kiedy zależy nam aby zbierać słomę w dobrej kondycji. Nadzór nad prasą odbywa się za pomocą prostego w obsłudze terminala AT-10. Ułatwiona obsługa codzienna dzięki centralnemu smarowaniu łożysk oraz automatycznemu smarowaniu łańcuchów. 


4.  Prasa zmiennokomorowa Kuhn VB 2260

129 900 zł netto

FINANSOWANIE 0%
Raty 5x20%

Okres finansowania: 24 m-ce
Bez prowizji i opłat przygotowawczych!


Prasa zmiennokomorowa VB 2260 firmy KUHN to maszyna o wzmocnionej konstrukcji, kompatybilna z ISOBUS.

Prasa przygotowana jest do pracy w dużych gospodarstwach, oczekujących wydajnego i niezawodnego sprzętu. Zmienna komora prasowania pozwala na wykonywanie bel o średnicy od 0,8-1,6 m, a dzięki unikalnemu systemowi pasów bezkońcowych unikamy blokowaniu się zarówno suchego, jak również mokrego materiału prasowanego na pasach. Nowoczesny, kolorowy sterownik VT50 pozwala operatorowi na pełną obsługę maszyny z poziomu kabiny ciągnika. 


5.  Wóz asenizacyjny JOSKIN Modulo 2 – 10000 ME60 499 zł netto

Specjalna jubileuszowa cena z okazji 50-lecia firmy Joskin.

Solidny wóz asenizacyjny o pojemności 10 000 litrów oraz mocnej ramowej konstrukcji z możliwością zamontowania dostępnych aplikatorów doglebowych lub rampy rozlewającej.

Dzięki dużej wydajności pompy (8000 l /min) oraz dużej średnicy armatury: 8'' mamy pewność, że nie tylko gnojowica, ale i gęste osady nie są dla niej problemem. Czytelny rurowy wskaźnik z pleksiglas pozwala kontrolować operatorowi precyzyjne napełnienie beczki.


6.  Siewnik punktowy pneumatyczny Kuhn Maxima 2 GT

ZAMÓW TERAZ, ODBIERZ NA WIOSNĘ!

91 900 zł netto

Siewnik Maxima 2 GT 950 firmy KUHN to 6-cio rzędowy siewnik punktowy do siewu kukurydzy, rzepaku oraz buraków.

Sekcje wysiewające oparte na masywnej redlicy talerzowej są gotowe do pracy w glebie uprawionej, ale też z lekkością kroją ziemię nieprzygotowaną zapewniając precyzyjne umieszczenie nasion. Duży zbiornik nawozowy 950 litrów oraz 52 litrowy zbiornik na nasiona pozwalają na uzyskiwanie dużych wydajności. Nie bez znaczenia jest teleskopowa rama, która pozwala operatorowi zmniejszyć szerokość transportową do szerokości 3,25 m.